Dlaczego warto zamawiać meble drewniane w tartaku

 

Meble z drewna to doskonały pomysł na zaaranżowanie swojego domu lub mieszkania. Mają wiele zalet, wśród których warto wymienić naturalny surowiec, co w dzisiejszych czasach pełnych syntetycznych materiałów jest nie do przecenienia, a także wiele możliwości wykończenia – oleje, bejce, lakiery czy szczotkowanie. 

Meble z tartaku – dlaczego warto?

Jesteśmy bezpośrednim dostawcą drewna do wytwarzanych przez nas mebli, dlatego zawsze wybieramy starannie najlepsze kawałki. Oferujemy naszym klientom indywidualny projekt a także unikalny design, który jest możliwy z uwagi na spersonalizowane zamówienie. Dzięki doświadczonym oraz wykwalifikowanym fachowcom gwarantujemy również solidne i precyzyjne wykonanie naszych produktów.

Jakie meble wytwarzamy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, produkujemy funkcjonalne i ponadczasowe meble drewniane. W naszej ofercie znajdują się wygodne stoły do jadalni, a także stoliki kawowe doskonałe do salonu, który wyposażyć można również w wytwarzane przez nas biblioteczki czy komody. Do sypialni polecamy nasze łóżka oraz nakastliki, a koneserom win lub właścicielom winnic proponujemy stojaki na wino oraz systemy barowe. Realizujemy również indywidualne zamówienia, wykonując meble z drewna na wymiar.

Gatunki drewna i wykończenie

Nasze meble wytwarzamy z wysokiej jakości drewna. Klient ma do wyboru trwały i twardy dąb, który jest przy tym odporny na szkodniki drążące, niemal równie twardy jesion o pięknej barwie, a także buk, który doskonale nadaje się do produkcji mebli giętych (choć nie tylko). Dużym zainteresowaniem cieszy się również olcha, a także dość miękka, ale silnie aromatyczna sosna o jasnym, przyjemnym odcieniu.

Oferując doskonałej jakości wyroby, dajemy również Klientowi możliwość wyboru wykończenia zamówionego przez siebie mebla. Proponujemy powierzchnie lakierowane, bejcowane na wybrany kolor, a także olejowane. Ta ostatnia metoda daje doskonały efekt na drewnie szczotkowanym, co również oferujemy, podobnie jak chroniące przed wypadaniem sęków zalewanie ich żywicą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.